Ficánka Alapítvány

Tisztelt Támogatóink!

A FICÁNKA ALAPÍTVÁNY évek óta támogatja a Ficánka Tagóvodába járó gyermekek néphagyományőrző, kulturális és élményszerző programjait.

A 2020-as 1%-os SZJA felajánlásokból 163 198- Ft folyt be. A Covid-19 vírus megjelenése miatt, Alapítványunk a 2021-es évben többnyire eszköz és anyagbeszerzéssel támogatta az intézmény gyermekeit.

– Az elballagó gyermekeknek apró meglepetésekkel, tortával kedveskedtünk.

– Júniusban pónival lovagolhattak a gyerekek és bűvész előadást is megtekinthettek.

– Gyermeknap alkalmából kisvonat kirándulást szerveztünk.

– Zöld Óvoda lévén, szülői támogatással, vásároltunk egy akváriumot, bogármegfigyelőket, nagyítókat.

– Élelmiszer alapanyagokat vásároltunk a Mihály napi vásárra, szüreti mulatságra, Márton napra és az egészséghétre.

Ezúton szeretnénk megköszönni az eddig kapott felajánlásokat!

Szeretnénk továbbra is a néphagyományőrző programokat,” Zöld” programokat, gyermekkoncerteket, színházbérleteket és utazási költségeket finanszírozni.

Kérjük, hogy lehetőség szerint idén is támogassák adójuk 1 %-ával Alapítványunkat.

NAGYON KÖSZÖNJÜK!

„A hosszú és jó életet nem évekkel, hanem élményekkel és megismeréssel mérik.”

Ficánka Alapítvány

kedvezményezett adószáma: 1 8 9 2 9 5 7 9 – 1 – 19